Czerwień we wnętrzu

Wnętrza w kolorze czerwonym kuszą mocną energią i działają pobudzająco. Stosowanie różnych odcieni czerwieni, szczególnie tych najbardziej intensywnych, zazwyczaj wiąże się z dużą odwagą amatorów dekorowania, ale też wyczuciem smaku i umiejętnością zachowania potrzebnych proporcji. To barwa radosna, energetyczna i stymulująca, chociaż w nadmiarze może powodować rozdrażnienie, niepokój czy nadpobudliwość. Dlatego lepiej wprowadzić ją do pomieszczenia za pomocą dodatków czy mniejszych elementów niż od razu przemalowywać wszystkie ściany. Poniżej przykład ciekawego zastosowanie tej kolorystyki we wnętrzu. Źródło: http://archinside.pl

Kolor czCzerwony we wnętrzu dodaje teatralności, tajemniczości, zmysłowości, idelanie pasuje do wnętrz zarówno stylowych, jak i nowoczesnych. Można go użyć do pomalowania jednej ściany w salonie, sypialni, czy przedpokoju. Sprawdzi się też w łazience.

http://www.mowimyjak.pl/wnetrza/czerwien-we-wnetrzach-w-jakich-pomieszczeniach,11_35621.html
Czerwony we wnętrzu dodaje teatralności, tajemniczości, zmysłowości, idelanie pasuje do wnętrz zarówno stylowych, jak i nowoczesnych. Można go użyć do pomalowania jednej ściany w salonie, sypialni, czy przedpokoju. Sprawdzi się też w łazience.

http://www.mowimyjak.pl/wnetrza/czerwien-we-wnetrzach-w-jakich-pomieszczeniach,11_35621.html

Related Posts

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!