Drewniany Dom Letni

Rustykalne elementy to nie tylko postarzane meble i sprzęty, ale także umiejętne połączenie starego z nowym. W przypadku poniższego wnętrza widać to jak na dłoni. Nowoczesna konstrukcja kontrastuje z niezwykle klimatycznym drewnem w pozornie przytłaczającej ilości, bo pojawia się ono na ścianach, podłogach, a nawet na suficie. Całość przełamana jest jednak lekkimi formami i białymi skandynawskimi meblami. Otwarta przestrzeń i duże panoramiczne okna nadają wnętrzu naturalny, nowoczesny charakter i pozwalają na celebrowanie czasu niemalże na łonie przyrody, której przepiękne krajobrazy roztaczają się z każdej strony domu.


Źródło: http://www.myunfinishedhome.com/2014/08/an-idyllic-architectural-element-for.html

Related Posts

6 komentarzy

 1. Piękny do, bardzo mi się też podoba łazienka w mozaice kamiennej

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam drewniane domy :) Marzy mi się w przyszłości dom z bali. Mam nadzieję, że moje marzenie kiedyś się spełni ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fiński domek z bali drewnianych to moje marzenie :) Ten jest przepiękny, ale zdecydowanie za duży. Osobiście marzy mi się mały domek z bali, typowy na wypoczynek weekendowy z dala od miasta ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj mi też marzy się domek z bali. Taki typowo na wakacje, z dala od miasta, przyroda i świeże powietrze ! Może kiedyś... kto to wie

  OdpowiedzUsuń
 5. Wo, marzy mi się dom z bali. Może kiedyś uda mi się takowy wybudować ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!