Szara sofa - wiele możliwości

Szare meble wypoczynkowe sprawdzą się w każdym wnętrzu - małym i dużym, nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, a nawet klasycznym. O tym, że szare jest modne, nikogo nie trzeba przekonywać. Zalet sof i foteli w gamie szarości jest bardzo wiele: po pierwsze wybierać możemy w ogromnej palety kolorów, od popielatych szarości aż po ciemnygrafit.
Po drugie, szary to kolor, który pasuje właściwie do każdej stylistyki. Proste geometryczne szare kanapy dobrze się odnajdą w minimalistycznym wnętrzu, duże nowoczesne sofy będą świetnym nabytkiem w mieszkaniu inspirowanym loftem. Z kolei jeśli postawimy na bardziej ozdobne modele, z pikowaniami, guzikami, możemy być pewni, że wpasują się w aranżację w stylu glamour.
Po trzecie, szarości pięknie łączą się właściwie z każdym kolorem: wydobędą świeżość bieli, intensywność błękitów czy czerwieni, podkreślą elegancję czerni. A jeśli dodamy do tego jeszcze duży wybór szarych wypoczynków, jaki czeka na nas w sklepach, możemy być pewni, że kanapa czy fotel w szarościach to znakomity wybór.
Zapraszamy na przegląd najciekawszych modeli tej jesieni od BoConcept.

Źródło: http://www.boconcept.com/

Related Posts

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!