Odwiedzamy sklep Customform!

Lubicie Customform? Specjalnie dla was robimy przegląd najciekawszych mebli z jesiennej kolekcji tej marki. Z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Chcecie się dowiedzieć skąd biorą się pomysły na takie piękne kształty? Oto jak wypowiadają się na ten temat projektanci:

" Na początku była pasja.
Zawsze pociągały nas piękne, wysmakowane wnętrza. Zwracaliśmy uwagę na meble cieszące oko niecodziennym designem. Świetne wzornictwo stało się wręcz naszą obsesją.
Potem, w naszych umysłach narodziła się śmiała idea: "Przecież ludzi myślących podobnie i czujących to, co my jest więcej. A gdyby tak stworzyć taki sklep, w którym sami chcielibyśmy kupować meble czy artykuły wyposażenia wnętrz?" Na koniec, trzeba było jedynie wcielić to wszystko w życie. Po siedmiu latach od swego powstania, mamy w Custom Form wciąż mnóstwo młodzieńczego zapału i pasji zmieniania świata na... piękniejszy. Zaraziliśmy tą ideą tysiące klientów."


Źródło: http://www.customform.pl/Related Posts

2 komentarze

  1. To co jest pokazane na zdjęciach to dla mnie profesjonalna ekspozycja towarów w sklepie :) Jak klient widzi wszystko tak ładnie zaprezentowane to bez wątpienia ma ochotę coś kupić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chodzi o biznes, to jedyny na jaki mogłabym się zdecydować jest sklep internetowy. Wydaje mi się, że tylko on nie wymaga od nas zbyt dużego zaangażowania. Dodatkowo część swoich obowiązków można oddelegować komuś innemu. Takie usługi fachowo świadczy firma dostępna na stronie https://packfully.pl/ . Może przejąć Twoje obowiązki z zakresu magazynu, realizacji zamówień, a nawet obsługi klienta. Sporym plusem jest to, że mają indywidualne podejście do klienta dzięki czemu skutecznie i szybko rozwiną Twój sklep. Sprawdźcie sobie może!

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!