Mieszkanie na poddaszu

Aranżacja poddasza to trudne wyzwanie, tym bardziej jeśli wyposażone jest w wiele skosów i sufitowe okna. Aby sprostać temu zadaniu trzeba nie tylko umiejętnie wykorzystać przestrzeń, ale pomyśleć też nad rozmieszczeniem poszczególnych pokoi tak, aby mieszkanie było przestronne i funkcjonalne. W poniższym wnętrzu została otwarta przestrzeń wspólna, gdzie zarówno hol, salon, kuchnia i jadalnia są dostępne z różnych stron. Duża wysokość pomieszczeń wykorzystano do stworzenia antresoli do której prowadzą kręte dekoracyjne schody. Część mieszkania, gdzie wpada najwięcej światła wyposażono w panoramiczne okna, skąd rozpościera się piękny widok na miasto oglądany z salonu. Na poddaszu nie zabrakło też kominka i przestronnej garderoby wbudowanej w komin!


Źródło: http://nicety.livejournal.com/1598548.html#cutid1

Related Posts

4 komentarze

 1. Idealne! Ostatnio szukałam właśnie połączeń bieli i brązu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stół w jadalnie genialny. Mogłoby być jeszcze więcej takich elementów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje mieszkanie, które znalazłam dzięki genialnemu, lokalnemu serwisowi (http://www.bydgoszcz.mertis.pl/) prezentuje się bardzo podobnie. Mam również takie jasne, wyważone kolory. Cieszę się, że ja znałam, bo czuję się w nim bardzo komfortowo, chociaż wygląda zupełnie inaczej niż mój rodzinny dom! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Okna dachowe jeśli są naprawdę wysokiej jakości i odpowiednio zamontowane to nie są żadnym problemem. Korzystanie z nich wręcz jest bardziej wygodne jak z okien tradycyjnych.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!