Podłużne mieszkanie to nie problem!

Nietypowe układy mieszkań zwłaszcza takich podłużnych, gdzie ciężko wydzielić osobne pomieszczenia wymagają specjalnej aranżacji. Przypominające lofty powierzchnie warto czasem otworzyć, aby stanowiły jedną całość. Zamiast stawiać w nich ścianki działowe, które mogą zamknąć dopływ światła i optycznie zmniejszyć wnętrze, można wykorzystać przeszklone panele które w takich przypadkach będą doskonałą alternatywą. W takich miejscach dobrze sprawdzają się też antresole gdzie można zaaranżować pracownię lub miejsce do odpoczynku. Warto pamiętać również o odpowiednim rozmieszczeniu mebli i dobraniu kolorystyki, najlepiej jasnej, która wprowadzi do naszego mieszkania światło i zmieni perspektywę. 
Źródło: http://decomyplace.com/newspost.php?id=2682

Related Posts

2 komentarze

  1. Piękne zdjęcia i ciekawe realizacje. Zresztą urządzenie podłużnego mieszkania nie jest problemem, jeśli się ma wizję , pomysl no i ekipę do wykończenia:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajnie jest też pamiętać o tym, że najlepsze i najfajniejsze mieszkania są tutaj: wrocław nowe mieszkania - ja zakupiłem ostatnio, a teraz szukam sprzętu RTV i AGD, pewnie też z najwyższej półki, skoro tyle zaoszczędziłem na mieszkaniu :)

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!