Pomysł na poddasze

Zagospodarowanie poddasza to nie lada wyzwanie,tym bardziej, jeśli bogate jest ono w różnego rodzaju skosy, łuki czy filary. Trzeba jednak pamiętać, że jeżeli uda nam się odpowiednio dobrać materiały i rozmieścić poszczególne pokoje to poddasze stanie się nie tylko wspaniałym miejscem do odpoczynku, ale też najpiękniejszym pomieszczeniem w naszym domu. Warto więc pomyśleć nad aranżacją strychów, które znajdują się jeszcze w wielu domach, choćby po to, aby uzyskać taki efekt jak poniżej :)
Źródło: http://www.alvhemmakleri.se/hem-till-salu/obj17735_1330910320

Related Posts

5 komentarzy

 1. Oj tak, aranżacja poddasza to nie lada wyzwanie, ale tutaj wygląda pięknie ;) Wszystko idealnie dopracowane <3 Wygląda naprawdę pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, ale przytulne piękne urządzone pomieszczenia na poddaszu ;) Ten kominek... Zawsze mi się marzył... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Planuję z mężem wyremontować poddasze, ale troszkę się obawiam całego zamieszania z tym związanego, ale jak patrzę na Twoje poddasze to decyduję się już na 100 %. Wnętrza są przepiękne ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkania na poddaszu są genialne, strasznie mi się to podoba, jednak ma to swoje minusy. Jak na przykład skośne pomieszczenia, ale ma to jednak w sobie urok ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Poddasze ma to do siebie, że jego metraż nie jest duży i trzeba dobrze pomyśleć, aby zaaranżować poddasze, które nie dość, że będzie funkcjonalne to w dodatku przestronne i przytulne.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!