Apartament na Mokotowie

Wśród polskich projektów nie łatwo znaleźć wyjątkowe mieszkania, jeśli się jednak trafiają to są prawdziwe perełki. Spójrzcie tylko na poniższe mieszkanie zlokalizowane w nadbudowie kamiennicy na Dolnym Mokotowie. Oryginalne, nieco surowe wnętrze ocieplone zostało naturalnymi materiałami. Swoim wyglądem przypomina loft, w którym króluje biel i ciepła szarość, przełamane kolorem czerwonej cegły. Minimalizm oraz prostota barw to podstawa jego aranżacji. Centralną część stanowi salon z miejscem do wypoczynku i kuchnia z dużą wyspą, które stanowią wspólną przestrzeń. Piękne żyrandole i surowy kominek są jak kropka nad "i". Mieszkanie z suszą i niesamowitym klimatem. Przekonajcie się sami!


Fot. http://warszawa.domiporta.pl/nieruchomosci/sprzedam-mieszkanie-warszawa-mokotow-szwolezerow-apartament-pok-pereleczka-112m2/127692325?clicksource=premium

Related Posts

4 komentarze

  1. Cudowne, nowoczesne zastosowanie!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo pięknie urządzone mieszkanie. Mieszkanko posiada swój urok i klimat. Te cegły na ścianach to coś wspaniałego.

    OdpowiedzUsuń
  3. Genialnie wygląda ten apartament. Te cegły na ścianach to coś niesamowitego. Uwielbiam ten klimat i to wykorzystanie cegieł jako element dekoracji. To są prawdziwe cegły czy jedynie imitacja?

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!