Restauracja Warszawa Wschodnia

W kolejnej części cyklu o restauracjach zaglądamy do jednego z najbardziej znanych i cenionych miejsc na mapie Warszawy – restauracji Warszawa Wschodnia. Jeśli jeszcze nie byliście w tym miejscu, to  koniecznie musicie je odwiedzić chociażby po to, aby przekonać się jak rewelacyjnie może się prezentować przestrzeń starej poindustrialnej fabryki pokrytej czerwoną cegłą. 

Wysokie, kilkumetrowe pomieszczenia są dodatkowo wzbogacone wielkimi industrialnymi lampami i czarnymi panoramicznymi oknami. Betonowa podłoga doskonale kontrastuje z jasnym drewnem i klimatycznym oświetleniem. Tych, którzy szukają odpoczynku na łonie natury zaprasza do pięknego, klimatycznego ogródka zlokalizowanego wśród przepięknych historycznych budynków Soho Facory.


Właściciel restauracji Mateusz Gessler tak mówi o swoim dziele: Wraz z moim wieloletnim przyjacielem Robertem Kondzielą stworzyliśmy miejsce, w którym okraszamy staropolską kuchnię francuskim Bon Appétit! Warszawa Wschodnia to otwarta 24/7 i 7 dni w tygodniu przestrzeń naszej kulinarnej ekspresji. Znajdująca się w samym sercu Kamionka, przesiąka klimatem tradycji przeplatającej się z historią i niepowtarzalną atmosferą. Tu, jak nigdzie indziej, poczujesz, że kuchnia zbliża ludzi. Koniecznie zajrzyj się przywitać!Fot. http://gessler.sohofactory.pl/main/galeria/

Related Posts

1 komentarz

  1. bardzo atrakcyjne miejsce gdzie wiele się dzieje, polecam odwiedzić

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!