Skandynawski design

Skandynawski design to nie tylko funkcjonalne i dobrze zaprojektowane meble, ale także wszystkie dekoracje i dodatki, które sprawiają, że nawet proste mieszkania nabierają nowego klimatu. Spójrzcie tylko na poniższe wnętrze, które zachwyca już od pierwszego spojrzenia. 

Żeby odkryć dlaczego wystarczy przyjrzeć się drobnym akcentom, które wypływają na jego urok: ławeczki z brązowymi poduszkami, pod którą pomysłowo wykorzystano przestrzeń na schowki w skrzyneczkach; czarnych industrialnych lamp i żarówek z wyeksponowanymi (ostatnio bardzo modnymi zresztą) przewodami; kształtom nóg od stołu, które idealnie komponują się z gazetnikami w tym samym wzorze przymocowanymi do kuchennych szafek. Zastosowane tu rozmaite rozwiązania można by odkrywać w nieskończoność. Które z nich najbardziej spodobały się wam? 

Scandinavian design is not only functional and well-designed furniture, but also all the decorations and accessories that make even simple flats take on a new climate. Just look at these interior that impresses from the first glance. What kind of decorations are your favourite ones?Fot. http://bostad.erikolsson.se/Pages/ViewObjectImage2.aspx?estate=51545&filetype=viewall

Related Posts

2 komentarze

  1. Uwielbiam jasne, świeże wnętrza :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi też bardzo podobają się takie wnętrza. Zwłaszcza przy małej przestrzeni, np. kawalerce.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!