Wnętrze restauracji LIF

Lubimy otaczać się pięknymi wnętrzami dlatego wprowadzamy nową sekcję wnętrzarską - RESTAURACJE. Będziemy odwiedzać najpiękniejsze miejsca w Polsce, które zachwycają nas swoimi wnętrzami, designem i pomysłowością. Dzisiaj zaglądamy do restauracji LIF położonej w sercu Starego Mokotowa, wśród zieleni Ogródka Jordanowskiego. 

Tak o jej wnętrzu mówią sami właściciele:

 "Nasze wnętrza urządziliśmy tak, abyś mógł w nich odpocząć. Naturalna zieleń przeplata się tu z ciepłem drewna ze starych stodół oraz motywami ogrodniczymi. Takie otoczenie bardzo dobrze działa na apetyt..."

Byliście już w tym miejscu?
Fot. http://restauracja-lif.pl/

Related Posts

3 komentarze

 1. Bardzo przytulne i domowe wnętrze. Fajny pomysł na lampy z metalowych wiaderek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny cykl się zapowiada jak miło popatrzeć na ciekawe restauracyjne wnętrza, a w tym przydatku urzekła mnie ta zieleń :) pozdrawiam serdecznie,

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam się, że nigdy nie odwiedziłam tej restauracji. W stolicy byłam tylko jeden jedyny raz (za czasów mej nauki w szkole podstawowej), a więc nie było mowy o jakimkolwiek rozglądaniu się po restauracjach - w kółko tylko zwiedzanie, zwiedzanie i zwiedzanie. Miejsce wydaje się bardzo przytulne, a nóż widelec tam się wybiorę? W końcu kroi mi się wyjazd do Warszawy :)

  Cykl sam w sobie ciekawy. Niektóre restauracje są naprawdę niesamowicie urządzone!

  orasey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!