Domek w górach

Zima to doskonały czas na narciarskie eskapady i odwiedzanie odległych śnieżnych krain. Nie zawsze jednak wiemy, że w odległych zakątkach naszego globu możemy spotkać piękne miejsca, górskie chaty i resorty, które nie tylko spełniają funkcję wypoczynkową, ale też estetyczną. Najwięcej takich perełek kryje się w północnej Skandynawii, czyli narciarskim raju. Drewniane domki komponują się przepięknie na tle śnieżnobiałych gór, a zmęczonych narciarzy zapraszają do przytulnych i wyjątkowych wnętrz pełnych kominków, futrzanych dekoracji i panoramicznych okien z widokiem na wzgórza. Dzisiaj odwiedzamy jeden z nich. Kto chciałby tutaj spędzić zimowy urlop? 


Fot. finn.no

Related Posts

6 komentarzy

 1. Zawsze miałam słabość do takich domków ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogłabym tu spędzić całą zimę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli planujesz spędzić wypoczynek w górach, to moim zdaniem w grę wchodzi tylko Wisła! Hotele znajdujące się w tej malowniczej, spokojnej miejscowości oferują noclegi w świetnych cenach. Wybrany przeze mnie ośrodek posiada nawet niezwykle rozległy park rowerowy o długości 1200 metrów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny domek! Jak spadnie śnieg, to w górach jest naprawdę uroczo. :) My w tym roku jedziemy do Krynicy Zdroju. Noclegi już zarezerwowane, więc czekamy tylko na urlop w pracy. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Domek na tle śniegu wygląda niczym z bajki… Równie piękne domki wczasowe w Zawoi proponuje Osada Babiogórska . Co bardzo istotne, jako jeden z niewielu ośrodków oferuje możliwość zakwaterowania w domku wraz z psami.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!