Szary we wnętrzu

Szare ściany są niezmiennie na topie – pojawiają się w salonach, kuchniach i sypialniach, a nawet w pokojach dziecięcych. Doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych i industrialnych wnętrzach, jak i bardziej klasycznych aranżacjach. 


Gama szarości jest bardzo szeroka, od jasnych gołębich odcieni po ciemne, prawie czarne grafity. Trzeba jednak wiedzieć, że im ciemniejszy kolor, tym wnętrze wyda się mniejsze, warto stawiać więc raczej na jaśniejsze odcienie.  W małych wnętrzach i na ścianach zdecydowanie lepiej sprawdzą się odcienie jaśniejsze, rozbielone, popielate. Najlepiej będą komponować się z białą oprawą - jasnymi listwami, podłogami, białymi oknami i drzwiami - uzyskamy dzięki temu magiczny skandynawski klimat, który w połączeniu  z szarym zachwyci każdego gościa przestępującego próg naszego mieszkania. Fot. http://www.finn.no/finn/realestate/homes/viewimagewide?finnkode=55532992&searchclickthrough=true&reference=2015/2/vertical-2/03/2/555/329/92_205767810.jpg

Related Posts

3 komentarze

  1. Bardzo ładnie prezentuje się ten kolor :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem, jednak za ciemny odcień i trochę przytłacza. Bez dodatkowego sztucznego światła założę się, ze jest ponuro.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne, jest tak spokojne - mam wrażenie, że w tym wnętrzu naprawdę można odpocząć. Właśnie taki klimat chcę osiągnąć w nowym mieszkaniu.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!