Szara kanapa w salonie - przegląd sklepów

Szara kanapa w salonie to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Odpowiednio duża i szeroka pozwala spędzać miłe chwile przed telewizorem, podczas wieczornych rozmów czy weekendowych przyjęć. Warto więc zadbać, aby była odpowiednio rozmieszczona i dopasowana do wnętrza. Część wypoczynkowa to przecież serce wielu polskich domów. Zobaczcie kilka aranżacji, a potem propozycji, które wybraliśmy dla Was z polskich sklepów.Na pierwszym miejscu Agata Meble - sieć dostępna prawie w całej Polsce, do tego oferująca szeroki wybór w niskich cenach. Wygodny, szary narożnik można tutaj kupić już w cenie ok. 2000 zł.


Bardzo podobną ofertę ma kolejny duży gracz - Black Red White, więc jeśli nie znajdziecie niczego dla siebie w powyższym sklepie zerknijcie na poniższe propozycje.Miłośnicy duńskiego stylu mogą zajrzeć też do Ikea. Chociaż nie ma tutaj tak dużego wyboru jak w pozostałych dwóch sklepach, to jednak trafiają się czasem prawdziwe perełki jak poniżej.
Bardziej wymagającym polecamy Bo Concept - miejsce gdzie produkowane są piękne duńskie meble w nowoczesnym designie i wysokiej jakości materiałach. Tutaj jednak za wybrane modele będziemy musieli zapłacić trochę więcej.
Na koniec dla posiadaczy dużych powierzchni marka Belani, oferująca przepiękne sofy o zróżnicowanych kształtach i fakturach. W takich projektach każdy szczegół ma znaczenie!


Jak widzicie wybór jest bardzo zróżnicowany, ale jak już zdecydujemy się na tą wymarzoną pamiętajmy o złotej zasadzie - niezależnie od designu, najważniejsza jest funkcjonalność.

Related Posts

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!