Trzypokojowe mieszkanie w jasnych barwach

Trzy pokoje to chyba najczęściej wybierane do zakupu mieszkania przez rodziny. Pozwalają wyodrębnić zarówno miejsce do wypoczynku, ale też do pracy czy spędzania czasu w rodzinnym gronie. Poniższa aranżacja w nowoczesnym stylu opiera się na wykorzystaniu jasnych barw, zwłaszcza bieli oraz dekoracyjnej cegły na ścianach w salonie, sypialni czy kuchni. Pomalowana na biało i czarno stanowi ona świetny kontrast dla naprzemiennych mebli.
Project: Olga Antontseva
Photos:  Andrey Bezuglov

Related Posts

5 komentarzy

 1. Bardzo ładne wnętrza :-) nowoczesne i eleganckie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedne z najlepiej wykonanych mieszkań jakie widziałam! Wszystko jest tutaj tak dopasowane, ma swoje miejsce i ta idealna, przyjemna kolorystyka. Bardzo podoba mi się ciemna cegła za łóżkiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna aranżacja. Myślę, że cały efekt zawdzięcza odpowiedniemu doborowi oświetlenia. Taśma led w sypialni sprawdza się idealnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że świetną alternatywą dla małego mieszkania w bloku są domy modułowe. Ja skorzystałem z firmy Mobile Development, którą znalazłem na stronie https://mobile-development.pl/domy-modulowe/ i jest bardzo zadowolony. Dom modułowy, który wybudowała dla mnie ta firma jest bardzo solidny i odporny na warunki atmosferyczne.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!