Urocze mieszkanie na poddaszu

Kto nie potrzebuje czasem schować się przed całym światem i odpocząć w swoich czterech kątach niczym w oazie spokoju i relaksu? W takim przypadku mieszkanie na poddaszu wydaje się doskonałym wyborem. Kluczem do klimatu tego wnętrza było pozostawienie otwartej przestrzeni, dostępnej do wykonywania różnych domowych czynności i zachowanie wszystkich pomieszczeń w jednym stylu. Architektom udało się to osiągnąć dzięki nieskończonym belkom wystającym z sufitu i obejmującym całe mieszkanie. 

Położony w Le Marais, zabytkowej dzielnicy Paryża, ten uroczy apartament na poddaszu został zaaranżowany w świeżym, nowoczesnym stylu z nutką rustykalnego klimatu, który został osiągnięty poprzez wprowadzenie naturalnych surowców i neutralnej palety barw.Mat. margauxbeja.com

Related Posts

4 komentarze

  1. To jeden z najładniejszych projektów poddasza jakie widziałem ! Cudowne !

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja się zakochałam w sypialni i miejscu do pracy ! świetny pomysł!

    OdpowiedzUsuń
  3. Faktycznie samo mieszkanie jest niezwykle ładnie myślę, że ja również swoje wykończę właśnie w mniej więcej taki sposób. Myślę, że także bardzo fajną sprawą jest to aby kupić nowe mieszkanie od dewelopera. Ja już widziałam oferty w https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-gdynia.html i jestem przekonana, że to będzie bardzo dobry wybór.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!