Elegancki dom na obrzeżach Warszawy

Piękny dom w prowansalskim stylu z wyjątkowa jadalnią. Główną rolę odgrywa w niej duży stół z drewnianym, bielonym blatem, nad którym zawieszono wieloramienny, stylizowany na model retro, żyrandol. W letnie dni właściciele otwierają jadalnię na taras, gdzie po obiedzie lub kolacji można zasiąść na wygodnej, rattanowej sofie z filiżanką kawy i podziwiać piękno otaczającej zieleni. Nieosłonięte, wysokie okna w strefie dziennej doskonale doświetlają wnętrze, a rzeźbione ramy wokół nich zdobią pomieszczenie niczym obrazy. Salon, podobnie jak większość domu, skąpany jest w delikatnych szarościach. Dzięki temu wnętrza są jasne i eleganckie. Rzeźbione pilastry pod sufitem i wysokie listwy przypodłogowe dodają aranżacji klasy i pięknie komponują się z wyposażeniem w stylu francuskim.

Fot. dobrzemieszkaj.pl

Related Posts

3 komentarze

  1. Dom wygląda niesamowicie, a ta wanna to cudo! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W tytule wpisu znalazło się słowo "elegancki", które w pełni oddaje przedstawione wnętrza. Połączenie szarości i bieli fantastycznie ze sobą koresponduje, a spersonalizowane dodatki tylko dodają wnętrzu charakteru, które mogą co nieco powiedzieć o właścicielach. Piękny dom!

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładny i elegancko urządzony dom. Sama bym chciała mieć wnętrza w takim stylu. Najprościej chyba będzie skorzystać z projektów na tej stronie https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/salon . Znajoma jest bardzo zadowolona z oferty tego biura.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!