Urocze mieszkanie z czerwoną cegłą

Urocze mieszkanie właścicielki bloga Mieszkanie to Wyzwanie urządzone w stylu skandynawskim. Jasne podłogi i białe ściany zostały przełamane ciepłym drewnem i czerwoną cegłą, która najpiękniej wygląda chyba w łazience, tworząc niesamowite tło dla dużego, okrągłego lustra. Salon otwarty na kuchnię oddzielony jest filarem, który został pomalowany farbą tablicową. Narysowane na nim regały z książkami wyglądają naprawdę pomysłowo. W salonie zaś urocza biała cegła i wygodna kanapa. Zajrzyjcie z nami do środka i przekonajcie się co jeszcze skrywa to wyjątkowe mieszkanie.Projekt. Mieszkanie to Wyzwanie
Zdjęcia: Konrad Lechanski

Related Posts

3 komentarze

  1. Mieszkanie prezentuje się genialnie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie mieszkanie jest bardzo ładne i ja na pewno bym się w nim odnalazła. Oczywiście również należy pamiętać jak bardzo ważne są ubezpieczenia nieruchomości https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci które skutecznie zabezpieczają nas przed ewentualnymi uszkodzeniami.

    OdpowiedzUsuń
  3. Faktycznie bardzo ładne mieszkanie i na na pewno bym się również w nim odnalazła. Interesowała mnie także definicja mieszkania bezczynszowego i jak przeczytałam https://www.eurostyl.com.pl/blog/mieszkanie-bezczynszowe-definicja-i-charakterystyka to w sumie już te kwestie nie są mi takie obce.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!