Wiosenne DIY z marką Soudal

Dekoracja balkonu czy tarasu na wiosnę często bywa kosztowna i czasochłonna.  Jeśli jednak mamy ograniczony budżet a trochę chęci i pomysłów warto pomyśleć nad samodzielnym przygotowaniem dekoracji. Przy ich tworzeniu warto sięgnąć  po sprawdzone produkty do montażu takie jak kleje Soudal, które na bazie polimerów hybrydowych skleją najbardziej oporne materiały: metale, drewno, ceramikę czy tworzywa sztuczne.
Fix All Flexi to niezawodny klej-uszczelniacz, którego nazwa podkreśla jedną z jego podstawowych właściwości – trwałą i ekstremalną elastyczność spoiny. Fix All Flexi powstał na bazie innowacyjnej, opatentowanej przez Soudal technologii SMX® i charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, w tym drewna, cegły, betonu, ceramiki, metalu, szkła oraz większości tworzyw sztucznych.

Wiosenny taras nie może obyć się bez świeżych ziół i kwiatów. Warto pomyśleć też o ich odpowiedniej oprawie, którą stanowić mogą własnoręcznie wykonane lampiony, pomalowane na wybrany przez nas odcień, odpowiednio przymocowane do podłoża. Ich przygotowanie zajmie Wam zaledwie kilka minut.


Wystarczą nam do tego drewniane oprawki, kawałek sznurka, szklane słoiczki oraz klej Sudal Fix All Flexi. Za jego pomocą przymocowujemy metalowe słoiczki, w których potem ustawimy świeczki do drewnianych części lampionów. Rozprowadzamy uprzednio klej na obu powierzchniach – drewna i szkła, najlepiej punktowo.
Dzięki odpowiedniej jakości kleju nie musimy się martwić o trwałość mocowania, już po kilku chwilach szkło staje się na stałe związane z drewnem. Co więcej klej występuje zarówno w białym jak i czarnym kolorze, sprawiając, że na jasnej powierzchni jest prawie niewidoczny.


W ten sam sposób możemy posklejać części drewniane lampionów, lub rozprowadzić klej na spodzie, aby odpowiednio przymocować lampion do podłoża. Uchroni to wszelkiego rodzaju dekoracje, przed zniszczeniem i przewróceniem ich przez wiatr. Co więcej zapewni doskonałą trwałość, bo klej jest niezwykle trwały oraz wodoszczelny.
Zobaczcie jak pięknie przygotowane w ten sposób lampiony mogą prezentować się w waszych ogrodach.


Dzięki Fix All Flexi przygotujemy też inne wiosenne dekoracje takie jak drabinka na kwiaty czy wyjątkowe donice na balkon, skleimy również akcesoria ogrodowe takie jak grabie czy kosiarki, uszczelnimy daszki i płytki. Polecamy wszystkim, którzy marzą o pięknych i zadbanych tarasach.


Do przygotowania i posklejania materiałów wykorzystano klej Soudal Fix All Flexi. O jego zastosowaniu możecie poczytać na www.polubiszremont.pl Related Posts

1 komentarz

  1. Uwielbiam lampiony:)
    Szczególnie te, które można zrobić samodzielnie.
    Uściski.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!