Pensjonat Silverton w Białce Tatrzańskiej

Góry w letnim zachodzącym słońcu przemawiają do nas ciszą i spokojem, to właśnie tutaj relaksujemy się, odpoczywamy i ładujemy baterie podczas wakacji. Jednym z najpiękniejszych miejsc na taki wypoczynek jest Białka Tatrzańska i Pensjonat Silverton, z którego roztacza się zapierający dech widok na wysokie Tatry i otaczające wzgórza.


Wnętrza, które uwodzą

Bajkowa sceneria Pensjonatu Silverton to nie wszystko. Jeszcze piękniejsze są wnętrza zaaranżowane w typowym górskim stylu z drewnianymi balami i naturalnym kamieniem na ścianach. Aranżacji towarzyszą nowoczesne meble i dekoracje handmade, w tym wykonane z palet łóżka oraz stoliki, które uzupełniają jasne, przestronne wnętrza.Ponadczasowy styl i góralska tradycja

Zapach drewna, typowo góralskie wykuszowe okna, wygodne szerokie łóżka i bajecznie zaaranżowane poddasza sprawią, że każdy z gości tego uroczego miejsca będzie się tutaj czuł wyjątkowo. Pensjonat dysponuje aż 13 pokojami z nowoczesnymi łazienkami oraz luksusowymi przestronnymi apartamentami w stonowanej kolorystyce. 


 Atrakcje na wyciągnięcie ręki


Silverton to nie tylko wnętrza, ale też okolica! Pensjonat  znajduje się blisko wyciągu narciarskiego na Kaniówce, a także 1.8 km od wyciągu Kotelnica Białczańska oraz basenów geotermalnych Terma Białka w Białce Tatrzańskiej, gdzie możemy odpocząć po aktywnie spędzonym dniu, zaś pyszną kolację goście zjedzą w wyjątkowej hotelowej restauracji, gdzie najlepsze śniadania i obiadokolacje serwuje utalentowany szef kuchni!Pokój w tym wyjątkowym miejscu możecie zarezerwować na stronie:
Lub pod poniższym mailem:

Related Posts

3 komentarze

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!