Mieszkanie w nadmorskiej kolorystyce

Wracamy po krótkiej przerwie i prezentujemy Wam pięknie urządzone mieszkanie w nowoczesnym, skandynawskim stylu  z odrobiną granatu i turkusu. Dzięki niskiej ściance w jednym pomieszczeniu mamy kuchnię, jadalnię, kącik wypoczynkowy oraz biurowy. W sypialni zaś za ścianką z lustrem zaprojektowano ciekawą garderobę. 
Proj. Justyna Lewicka Design

Related Posts

10 komentarzy

 1. Najpiękniejsze wnętrze ! czyste, przestronne i jasne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne, wysokiej klasy wnętrze. Jestem pod wrażeniem. Całość na tak.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda świetnie! A ta mała ścianka działowa to strzał w dziesiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie kolory, ale właśnie ścianka z telewizorem zainspirowały mnie do działania. Żona wymyśliła sobie meble, na których nie mieścił się mój sprzęt RTV. A tu proszę gotowe rozwiązanie. Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne są takie niebieskie akcenty.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniałe aranżacje! Bez zbędnych udziwnień, funkcjonalnie i z wielką klasą! Turkus/morski daje świetny akcent kolorystyczny!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przecudowne mieszkanie. Wiele bym dała, żeby takie mieć,

  OdpowiedzUsuń
 8. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszce nie miałem okazji aby mieszkać w takiej kolorystyce i muszę zobaczyć czy faktycznie by mi to odpowiadało. Jak dla mnie bardo fajnym sposobem jest kupno mieszkania od dewelopera https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-gdynia.html i muszę przyznać, że jak najbardziej już nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Faktycznie bardzo ładne mieszkanie i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest je mieć. Nie zapominajmy także o samych ubezpieczeniach naszych mieszkań. Jak czytałam na stronie https://kioskpolis.pl/na-czym-polega-ubezpieczenie-mieszkania/ to tam napisano na czym polega takie ubezpieczenie.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!