Metamorfoza mieszkania z lat 50 tych.

Spektakularna metamorfoza zrealizowana przez Studio Living Box. Na 59 metrach zaplanowano przytulną przestrzeń zaaranżowaną w skandynawskim stylu. We wnętrzu króluje naturalne drewno, szarości oraz biele.Fot. livingbox.pl

Related Posts

12 komentarzy

 1. W tym mieszkaniu czułabym się na prawdę dobrze. Trochę za dużo dzieje się na płytkach w kuchni, ale ogólnie ciepło i przytulnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przytulnie i spójnie urządzone wnętrze. Dominuje szarość, drewno, wzory i to mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie i w przepięknej kolorystyce.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro metemorfoza jest tak dogłębna to proponuję zainstalować jeszcze nowoczesny klimatyzator.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomimo , że bardziej podobają mi się wnętrza w stylu angielskim i prowansalskim, również wydaje mi się,ze dobrze bym się czuła w tym mieszkaniu .Metamorfoza bardzo udana, pokoje są jasne oraz pełne światła. Pomieszczenia zdecydowanie nabrały więcej przestrzeni.

  Najciekawszym elementem dekoracyjnym jest węzgłowie łóżka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna porcja designu! Szczególnie przypadły nam do gustu drewniane bloczki za sypialnianym łóżkiem i mozaikowe kafle. Czy szara ściana w kuchni to farba tablicowa czy tapeta?

  OdpowiedzUsuń
 7. Widać, że praca została wykonana precyzyjnie. Wnętrze zachwyca swoim designem, ale też wydaje się być przytulne - to bardzo trudne połączenie!
  _______
  http://www.mirka.com/pl/pl/

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne wnętrze ;) Zawsze podobały mi się w wystroju elemnty drewniane, lub imitujące drewniane. Wprowadza to do pomieszczenia taki przytulny nastrój ;).
  Ps.Podłoga nie jest czasem stąd?

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne mieszkanie. Mnie zachwyca ta tapeta za łóżkiem. No właśnie nie widać za bardzo czy to jest tapeta, fototapeta, czy po prostu cienko pokrojone plastry belki. Też zamierzam uzyskać taki efekt i nie wiem co będzie lepsze. Na pewno prościej okleić, ale może lepiej wyglądałyby naturalne klocki z drewna.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna jest ta fototapeta przy łóżku! Więcej takich projektów, wygląda świetnie.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!