Piece kaflowe w nowoczesnym wnętrzu

Po latach mody powracają do naszych domów piece kaflowe. Z zewnątrz są tak samo piękne jak kiedyś, za to w środku o wiele bardziej nowoczesne, dzięki czemu przynoszą więcej korzyści. Kafle pieca powstają z ceramiki, która doskonale komponuje się z wykończeniem nowoczesnego wnętrza. Faktura i minimalizm zdobień kafli w połączeniu z typowymi dodatkami i meblami z drewna, szkła, metalu, a nawet tworzyw sztucznych uzupełnia kompozycję pomieszczenia. Ciekawy efekt można uzyskać również poprzez wybór bardziej soczystych kolorów, takich jak czerwień i żółć, które w zależności od indywidualnych oczekiwań mogą kontrastować lub uzupełnić kompozycję wykończenia pokoju. Zobaczcie jak pięknie takie piece prezentować się mogą w nowoczesnych wnętrzach.
Fot. Pinterest

Related Posts

4 komentarze

 1. Od razu robi się cieplej :)
  Pięknie wyglądają i mają niepowtarzalny klimat.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Biała drewniana podłoga jest piękna, tylko często niestety nie praktyczna. Tak samo jak kuchnie czy piece kaflowe, ładne ale wymagają dużo pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piec kaflowy na pewno podniesie estetykę każdego wnętrza. Trzeba jednak pamiętać o regularnym czyszczeniu szyby kominkowej. W innym przypadku systematycznie przypalany brud będzie trudny do usunięcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe piece kaflowe. Bardzo chciałabym mieć podobny w moim domu.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!