Eklektyczne mieszkanie w Pruszkowie

Połączenie stylu skandynawskiego i industrialnego to odzwierciedlenie poniższego wnętrza, gdzie piękne fronty szafek kuchennych idealnie kontrastują z podłogową mozaiką i ciepłym drewnem. Całość uzupełniają industrialne lampy i czarne metalowe dodatki oraz imitujące retro meble. Idealnie!Projekt: egprojekt.pl

Related Posts

14 komentarzy

 1. Podoba mi się nawet bardzo ! Piękna kuchnia i podłoga w łazience.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Łazienka podoba mi się najbardziej, a w szczególności podłoga!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy wystrój mieszkania. Szczególnie w oko wpadły mi lampy wiszące nad wysepką i ta nad stołem, akurat jestem na etapie poszukiwań lamp w bardzo podobnym stylu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby nie ma ładu i składu, bo troszkę tu namieszane, ale jednak ładnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak szaleć to szaleć. Proponowałbym jeszcze zawiesić na ścianie nowoczesny klimatyzator.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie urządzone :) bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 7. Coś pięknego, nie trzeba dużo pisać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Industrialne kuchenne wnętrze to strzał w dziesiątkę. Czerń, biel, pastelowe szarości - aranżacja idealna. Ciekawie dobrano i zabudowano sprzęt kuchenny, jak widać nie musi być on tylko koniecznym musem, ale również narzędziem aranżacji. Całość robi wrażenie. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę tutaj bardzo ciekawe lampy wiszące :) Te 3 w kuchni idealnie się tam wpasowały. Ta w jadalni nad stołem też fajna, nie za duża, nie za mała.

  OdpowiedzUsuń
 10. W takim stylu urządzone są mieszkania wrocław gaj. Bardzo podoba mi się ta moda i mam nadzieję, że nowe mieszkania będą cały czas tak budowane.

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajne wnętrze, bardzo nowoczesne. Ja teraz kupuje sobie nowe meble do mieszkania, Salon Meblowy Aga mnie zaopatruje, też sobie robię styl modern retro mieszany i będzie fajnie mam już wszystko zaprojektowane.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ciekawym elementem, którym można zobaczyć na zdjęciu, są krzesła w różnych stylach. Wprowadza to bardzo oryginalny efekt i jest pozytywny wizerunkowo. Bardzo podoba mi się też kuchnia z biało czarną kratką na podłodze i dług kim blatem. Z pewnością przyszłości wykorzystam te pomysły do własnego remontu.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!