Najlepsze miejsca wiosenny weekend - Mazury Kordaki

Ciepłe wiosenne i letnie weekendy tuż tuż. Czy wy też zastanawiacie się, gdzie spędzić ten wyjątkowy czas? Mamy dla Was kilka podpowiedzi! rozpoczynamy własnie wiosenny cykl - Bajkowy Weekend, w którym będziemy prezentować nietuzinkowe, ale urokliwe miejsca na rodzinny weekend. 


Jako pierwsze miejsce prezentujemy niesamowity skandynawski dom w sercu Puszczy Piskiej - Kordaki, czyli bajeczne miejsce, gdzie czas przestaje istnieć. Co prawda pokoje w tym wakacyjnym domu trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem, ale warto poczekać dla niesamowitych widoków na jezioro Dziadek i bajkowych ogrodów ze stawami. Rano na gości czeka posiłek w prawdziwej stodole lub na tarasie, a po południu rowerowe wycieczki i joga. Zobaczcie jak pięknie prezentują się również wnętrza. 

Więcej informacji znajdziecie na www.kordaki.pl lub Facebook/Kordaki

Related Posts

8 komentarzy

 1. Świetne miejsce! Idealne na oderwanie się od całego świata i wyciszenie się. Uwielbiam takie klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne miejsce :) Dzięki za polecenie. Myślę, że to będzie fajna seria na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdyby to było bliżej to wybralibyśmy się tam na weekend :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mazury bardzo fajne miejsce tylko trzeba trafić z pogodą bo jak się ma pecha to cały dzień w domu trzeba siedzieć. My byliśmy w Piszu i Nowych Gutach bardzo fajne miejsca na Mazurach polecam się wybrać do paru miast ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłem w tym roku na mazurach na prawdę klimat jest inny fajne miejsce ale jest sporo podobnych miejsc z wieloma jeziorami poza mazurami i tez mają swoje uroki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne są te miejsca, można odpocząć od całego tygodnia bieganiny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie drewniane domki mazurksie bardzo mi się podobają ale w górach jest też pięknie gdzieś koło zakopanego w jakiejś malutniej miejsowości w drewnianym domku latem bardzo lubię ten klimat.

  OdpowiedzUsuń
 8. Miejsce wygląda przepięknie. Na pewno warto się tam wybrać.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!