Jak ułatwić sobie ubieranie świątecznej choinki?

Tradycyjnie ubieramy choinkę świąteczną w Wigilię. Pozornie jest to zadanie przyjemne i proste – jednak w natłoku przygotowań wigilijnych liczy się każda minuta. Czy można jakoś ułatwić sobie tę czynność i sprawić, że ubieranie świątecznego drzewka uda wykonać się szybko i sprawnie? Kluczem do sukcesu jest tutaj dobre planowanie i odpowiednia kolejność zabiegów.Zainwestuj w dobry stojak


Ustawienie drzewka to najważniejsza rzecz, która zajmuje zwykle sporo czasu. Klasyczne metody mocowania choinki z pomocą drewnianych krzyżaków, gwoździ i śrub to prawdziwy koszmar. Obite młotkiem palce, sypiące się wszędzie igły i chyboczący się pień to rzeczy wpisane niejako w świąteczną tradycję wielu polskich rodzin. A przecież wystarczy pójść nieco z duchem czasu i zainwestować w nowoczesny, bezpieczny stojak choinkowy. Specjalna konstrukcja z samozaciskowym systemem mocowania to okazja, aby zapomnieć o ciosaniu, wkręcaniu i przybijaniu. 

Doskonałej jakości stojak to inwestycja na lata – wytrzymała konstrukcja będzie sprawnie służyć jeszcze naszym dzieciom. Dodatkową zaletą takiego gadgetu jest wbudowany pojemnik na wodę, który pomoże utrzymać choinkę w idealnym stanie przez całe święta. Nie należy też obawiać się, że zacisk zostanie przypadkowo zwolniony przez domowe zwierzęta lub dzieci, gdyż posiada on specjalnie zaprojektowaną, bezpieczną blokadę. Ze stojakiem Galaxy wystarczy wsunąć pień drzewka w samoregulujące szczęki zacisku i zabezpieczyć go w tej pozycji. W ten sposób można skrócić czas potrzebny na ustawienie choinki z kilkunastu minut czy kilku godzin do zaledwie paru sekund. W Wigilijny dzień to prawdziwa oszczędność czasu i pewność, że obciążone ozdobami drzewko nie upadnie nagle na stół lub biesiadującą przy nim rodzinę. Stojak choinkowy powinien być pierwszym świątecznym prezentem dla całej rodziny – dzięki niemu choinę zamontujemy prosto, szybko, solidnie i bezpiecznie.

Te piękne stojaki i wiele innych akcesoriów do domu kupicie na stronie www.kamai.pl

Related Posts

13 komentarzy

 1. Choinka może służyć nawet kilka lat, jeśli tylko odpowiednio o nią zadbamy. Wystarczy duża i niestety ciężka doniczka, wsadzamy drzewko z korzeniem i możemy ozdabiać. Na okres wieosenno-letni choinkę można wystawić na zewnątrz i patrzeć jak rośnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny wpis. Skorzystam z porad w tym roku, bo zawsze z choinką idzie mi strasznie ciężko i wolno :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki stojak to na pewno bardzo przydatny gażdet.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny ten stojak! Też by mi się taki przydał, bo zawsze mam problem z ustawieniem żywej choinki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mam taki stojak od zeszłego roku. Nie ma właśnie to jak żywa choinka, ten zapach lasu.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecamy faktycznie kupić solidny stojak bo te tanie takie badziewie to na prawdę jest straszne nie raz zdarzyło się nam w domu że choinka się przewróciła bo stojak nie dał rady, lepiej do takiej sytuacji nie dopuścić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne zdjęcia, z przyjemnością się je ogląda! Jeśli zaś idzie o stojak, faktycznie, nie warto kupować tych najtańszych, bo przerobiliśmy kilka takich i to były zmarnowane pieniądze. Ten jest praktyczny i wygląda na solidny!

  OdpowiedzUsuń
 8. Taki stojak to raczej obowiązek jeśli chcemy mieć żywą choinkę :) Ciekawy wpis. Naturalna choinka zawsze najlepsza tylko te igły których zawsze dużo spadnie :/

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie też co roku żywa choinka, nadaje klimat na święta;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Żywa choinka jednak jest najlepszym wyborem drzewka na święta. Znacznie poprawia nastrój świąteczny. Wpis pomocny ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny poradnik do tego te stojaki są mega, nie trzeba się męczyć, aż dziwie się że jeszcze na to nie wpadłam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetna jest ta nóżka na choinke, najbardziej mi się w tym podoba miarka na wode.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobra opcja dla żywej choinki. Nawet nie wiedziałam, że są takie z wskaźnikiem ilości wody ;) Praktyczny wpis

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!