Personalizowane prezenty - tylko od Youpibag!


W życiu każdego z nas przychodzi moment, w którym każdy wydawałoby się możliwy pomysł na prezent został już przez nas wykorzystany i czujemy, że nic więcej wyjątkowego nie może nam przyjść już do głowy. Nawet jeśli coś zaczyna nam się wydawać fajne to po chwili przychodzi refleksja „gdzieś to już widziałem/am, teraz wszyscy to kupują, fajna rzecz ale masówka”. 
Potrzeba oryginalności z każdą dekadą do przodu staje się w nas coraz silniejsza. Na przeciw naszym oczekiwaniom i potrzebom pojawiają się różnego rodzaju firmy oferujące produkcję wyjątkowych przedmiotów oraz usługi, których specyfikację w głównej mierze określa konsument, czyli My. Dzięki takiej ofercie jesteśmy w stanie kupić najlepiej dopasowany produkt do naszych oczekiwań i potrzeb.

Jedną z branż takich usług zajmuje się firma Youpibag działająca i produkująca w Polsce. W jej ofercie możemy znaleźć produkty, na których powierzchnie możemy nanieść dowolny wzór, zdjęcie, grafikę. Jedyne co nas ogranicza to proporcje danej powierzchni, zachowanie odpowiedniej jakości plików, i nasza wyobraźnia-w takich momentach możemy na nią w 100% liczyć.Tak więc chcąc stworzyć coś naprawdę oryginalnego na prezent warto zakręcić się u nich na stronie : www.youpibag.pl gdzie od kubków z własnym pomysłem poprzez koszulki z nadrukiem od rozmiaru s po xxxl możemy odkryć coś idealnego dla siebie.  Pokrowce na laptopy, tablety, komórki, puzzle i w końcu (coś dla mnie) blaszane zegary, które okazuje się, że Youpibag  tworzy  jako jedyna firma w Polsce. Możemy tutaj wybrać dwa rodzaje cyferblatów bez i z godzinami, kolor dowolny więc brak odcieni nam nie straszny, zegar może być wiszący albo stojący tak jak mój. Dwa rozmiary, białe lub czarne wskazówki i nasza wizja.  Znajdziemy tutaj pole do popisu. Ja postawiłam na klimat specjalnie na Święta, co o tym myślicie?

Świąteczny czas to idealna okazja na prezenty. Te spersonalizowane będą cieszyły jeszcze bardziej, a wykonane w najwyższej jakości posłużą przez długie lata. Koniecznie zajrzyjcie na stronę www.youpibag.pl i dajcie znać który z nich najchętniej podarowalibyście Waszym bliskim. 
Related Posts

5 komentarzy

 1. Niezwykłe, jeszcze czegoś takiego nie widziałem, do remontowanego właśnie mieszkania będzie idealny. Pozdrawiam Robert

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne pomysły na spersonalizowane prezenty :) na pewno chętnie tam zajrzę i wrócę bliżej świąt

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie prezenty to z jednej strony dobre wyjście, a z drugiej już nie koniecznie. Najgorzej jest jak nie trafi się z prezentem i to w dodatku spersonalizowanym ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby to chyba najfajniejsza niespodzianka oraz pamiątką na długo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na początku myślałam, że ten zegar to torebka prezentowa. Wygląda naprawdę niecodziennie!

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!