Gabinet na poddaszu

Lubicie poddasza? To pomyślcie o zorganizowaniu tam własnego gabinetu! Gabinet na poddaszu wydaje się świetnym pomysłem przede wszystkim z jednego względu – dzięki takiej lokalizacji pomoże uzyskać zaciszne miejsce do pracy. Położenie z dala od tętniącego serca domu sprawia, że nie będziemy rozpraszani przez innych domowników i znajdziemy sposób na poświęcenie się pracy w pełnym skupieniu.. Mimo utrudnień, które wydają się narzucać skosy, pod dachem da się stworzyć doskonałą przestrzeń użytkową.

Przekonajcie się jak urządzić taki z prawdziwego zdarzenia zaglądając tutaj:Related Posts

6 komentarzy

 1. Kiedyś podobały mi się poddasza. Potem parę razy przydzwoniłam głową w taki skos. I już ich nie lubię. Choć pierwsze wnętrze bardzo fajne. Zwłaszcza okno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście marzy mi się mały warsztacik na poddaszu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gabinet na poddaszu to świetna sprawa! Zwłaszcza gdy pracujemy w domu i potrzebujemy odizolowana się od rzeczywistości ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie mieć taki gabinet kosmetyczny na poddaszu w swoim domu. Jestem kosmetyczką i w przyszłości chciałabym otworzyć własny gabinet ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Własny gabinet na poddaszu to genialna sprawa. Musze w końcu namówić męża na remont poddasza. To w końcu idealne miejsce na domowy gabinet.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł, bo ja już nie wiedziałam jak i gdzie zorganizować swoje biuro. Jednak w takiej sytuacji będę chciała skorzystać z projektu na tej stronie https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/lokal . Rozwiązania są bardzo ciekawe i godne uwagi.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!