Poszukujemy najlepszej metamorfozy mieszkania!

Kochani! Gorąco zachęcam do udziału w konkursie organizowanym we współpracy Homebook.pl, w którym będziemy wybierać najlepszą metamorfozę mieszkania lub domu. Mam przyjemność być jedną z jurorek konkursu więc tym bardziej zachęcam do zgłaszania swoich projektów.

Odmieniłeś mieszkanie, dom? Efekt zaskoczył wszystkich? Weź udział w konkursie „Metamorfoza Domu”  na najbardziej spektakularną zmianę i pokaż nam nowe oblicze wnętrz oraz domów! Prace można zgłaszać już dzisiaj, oficjalny start konkursu miał miejsce 16 lutego br.Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenie przez serwis Homebook.pl pracy konkursowej. Praca konkursowa to minimum 10 zdjęć, z których przynajmniej trzy powinny prezentować wnętrza/domy przed dokonaniem modernizacji, kolejne siedem fotografii winny przedstawiać efekt finalny. W konkursie mogą wziąć udział nie tylko architekci/projektanci wnętrz, ale również pasjonaci - osoby indywidualne, które samodzielnie przeprowadziły metamorfozę.

Podczas obrad jury doceni: funkcjonalność wprowadzonych zmian,  pomysłowość i kreatywność oraz ogólną estetykę. Do autorów najlepszych realizacji trafią iPady oraz iPody – nagrody zostaną przyznane oddzielnie w kategoriach dla profesjonalistów i pasjonatów. Projekty laureatów zostaną zaprezentowane również na stronie głównej serwisu i na fanpage’u Homebooka oraz na blogach o tematyce wnętrzarskiej: Apetyczne wnętrze, Bajkowe wnętrza, Lovingit.

Prace oceniać będą znani blogerzy i architekci:


Na wszystkie prace konkursowe czekamy do 16.03.2015 (godz. 12), a więcej informacji można znaleźć na stronie konkursowej:
http://www.homebook.pl/metamorfozy-konkurs Related Posts

1 komentarz

  1. Nie szukam metamorfozy mieszkania, a przede wszystkim mieszkania od dewelopera w dobrym stanie i dobrej cenie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!