Białe ściany i co dalej?

Proste białe ściany wymagają szczególnej oprawy. Niezależnie od tego czy mamy do dyspozycji wielką otwartą przestrzeń czy małe zamknięte pomieszczenia warto pomyśleć o ciekawych rozwiązaniach, które wprowadzą do naszych wnętrz odrobinę charakteru czy koloru. W poniższym mieszkanku właściciele wykorzystali kilka sprawdzonych pomysłów na ich aranżację. Pierwszym z nich jest klasyczna i zawsze wyglądająca dobrze czerwona cegła na jednym z filarów oddzielających część kuchenną od wypoczynkowej. Zaraz obok niej znajdziemy półokrągły łuk, który trudny w zaaranżowaniu posłużył jako tło do przepięknej kwiecistej tapety doskonale komponującej się z bielą kuchennych frontów. W salonie niespotykana metalowa półeczka, którą można aranżować dowolnie w zależności od zapotrzebowania. Do tego kilka drukowanych grafik i plakatów. A wy jakie macie pomysły na puste białe ściany w waszych domach?
Related Posts

3 komentarze

  1. U mnie wiszą zdjęcia moich dzieciaków, stare reklamy Coca Coli na lustrach, dużo luster i tapeta, oczywiście to wszystko rozłożone w różnych pomieszczeniach :) pozdrawiam Aga

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia, obrazy w tym takie https://www.dekowizja.pl/obrazy-na-plotnie i na pewno nie będzie nudno. Białe ściany to idealny podkład tak naprawdę. Daje mnóstwo możliwości, wszystko będzie pasować w dowolnym kolorze jaki sobie dobierzemy. Sama mam na biało pomalowane mieszkanie i dużo łatwiej było mi dobrać dodatki niż gdy miałam różne kolory ścian.

    OdpowiedzUsuń
  3. Białe ściany to jest to. W salonie naszła mnie kiedyś ochota na tapetę i teraz zamierzam ją zerwać i pomalować cały dom na biało. Szybko nudzą mi się wzory na ścianach.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!