Słoneczne poddasze

Jeśli jeszcze nie przekonaliście się do poddaszy to poniższe zdjęcia powinny całkowicie odmienić wasze zdanie. Na niedużym metrażu właściciele poniższego mieszkania urządzili niezwykle przyjemną przestrzeń z antresolą, która udowadnia, że poddasza mogą być piękne. Umiejętnie dobrane mebla i dekoracje uwypuklają najciekawsze akcenty wnętrza: czerwoną cegłę na ścianie, drewniane bale podtrzymujące sufit, skandynawskie wzornictwo. Lekka, biała kolorystyka gdzieniegdzie przeplatana szarością pozwoliła na uzyskanie jasnej, otwartej przestrzeni idealnej do wspólnego celebrowania czasu z rodziną. Do tego słoneczne, żółte dodatki w sam raz na wiosnę. W takim wnętrzu nawet niskie sufity i skosy nie wydają się straszne.













Fot. finn.no

Related Posts

8 komentarzy

 1. Pięknie ;) zawsze mam słabość do ceglanych ścian ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Minimalizm jest piękny, a tak właśnie nazwałabym wnętrza skandynawskie. Mogę się mylić, ale dla mnie tak to wygląda. Ja bym jeszcze tylko dodała tu wbudowany nieduży kominek tak aby dodać ciepła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Och i ach! :) Mogłabym tam zamieszkać!
  Pozdrawiam serdecznie :)
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 4. właśnie robimy poddasze i też tak będzie :) hihi. zapraszam na bloga,
  KriH

  OdpowiedzUsuń
 5. ale mi się tu podoba!! No świetnie urządzone poddasze! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale tu jest pięknie! bardzo przytulnie i aż chce się tu mieszkać, gratuluję wspaniałej aranżacji jestem pod ogromnym wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepięknie zaaranżowana przestrzeń. Jestem pod wrażeniem

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!