Lekka, wiosenna aranżacja

Wiosenna aranżacja mieszkania zrealizowana przez Pepe Pracownia Projektowa. Wyjątkowo przyjemne wnętrze w jasnych, pastelowych barwach z nutką bieli, szarości i naturalnych barw. Również materiały zaczerpnięte jakby z natury: surowe drewno, kamień na kominku, wszechobecna wiklina. Do tego przyjemna kuchnia z genialną lodówką oraz skandynawskim wzornictwem. Jakże łatwo w takim wnętrzu wprowadzić zielone akcenty, wysokie trawy i świeże zioła, aby poczuć wiosenny klimat. 
Projekt: Pepe Pracownia Projektowa

Related Posts

5 komentarzy

 1. Przytulnie i jasno. Bardzo przyjemnie się patrzy, więc myślę, że jeszcze milej się przebywa w takich wnętrzach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, ale pięknie to wszystko wygląda <3 I ta aranżacja ścian na którą nigdy nie mam pomysłu, a tutaj wygląda genialnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście nie dysponuję takim talentem i kompletnie nie mam pojęcia jak co do czego, aby ładnie wnętrze wybladło i było przede wszystkim funkcjonalne. dlatego też zdecydowałam się na projektowanie wnętrz, które zostało wykonane przez wysokiej klasy specjalistów i muszę przyznać, ze był to bardzo dobry pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialne pomysły na zaaranżowanie ściany w mieszkaniu. Ta ściana z szarą cegiełką jest po prostu genialna! Osobiście zastanawiam się nad ścianą z książek, ponieważ mam ich mnóstwo i muszę znaleźć dla nich miejsce ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna, słoneczna aranżacja. Energiczne kolory, mega pozytywnie. Zastanawialiśmy się co jest na oknach czy to roleta rzymska w paski czy rolety dzień noc. Świetnie wyglądają i są w bardzo ładnych kolorach. Nic byśmy nie zmienili w tej aranżacji.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!