Projekt domu w stylu nowoczesnym

Duże domy, gdzie większe metraże pozwalają na aranżację otwartych przestrzeni wymagają szczególnej pracy, tym bardziej jeśli zależy nam na osiągnięciu efektu ciepłego, przyjemnego wnętrza. Zbyt małe meble lub stonowana kolorystyka mogą tutaj w przeciwności do małych mieszkań, spowodować wrażenie pustości i surowej aranżacji. Poniżej przedstawiamy jeden z ciekawszych projektów, gdzie umiejętne rozmieszczenie mebli i barw storzyło wyjątkową przestrzeń do wypoczynku dla całej rodziny. 
Fot. ezzo.ro

Related Posts

4 komentarze

 1. Projektowanie wystroju wnętrz to bardzo skomplikowana sprawa, trzeba dopasować wykorzystywane rozwiązania pod wygląd samego budynku oraz zapewnić, że będą one komfortowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Projekty domów to po prostu genialna sprawa. Właśnie otrzymałam od architekta projekt domu i wygląda to niesamowicie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie to projekt domu musi być indywidualnie wykonany. Wiadomo, że trudno jest spełnić oczekiwania każdego domownika, jednak można próbować. Przedstawione wnętrza są naprawdę niesamowite, ale ogranicza mnie fakt, że mieszkam w centrum Wrocławia i miejska zabudowa nie pozwala na dowolny styl wykończenia domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne wizualizacje! My jednak dopiero przeglądamy projekty budynków mieszkalnych, które spełniają nasze podstawowe wymagania. Chcemy znaleźć ten jedyny, a dopiero po zakończeniu budowy będę szukała inspiracji do wnętrz. Na pewno skorzystam z któregoś z Twoich pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!