Jak ocieplić skandynawskie wnętrze?

Jak ocieplić chłodne skandynawskie wnętrze? Poznajcie trzy ważne zasady, które z łatwością możecie zastosować w swoich domach i przekonajcie się jakie to proste! 

Pierwsza z nich to dodatki. Warto, aby były w ciepłych i stonowanych barwach, dzięki temu przełamią surowe biele i szarości. Dla lubiących odważniejsze pomysły zostają geometryczne wzory, czarno - białe pasy, kropki i zygzaki dostępne na zasłonach, poduchach czy dywanach.

Druga zasada - drewno. Im go we wnętrzu więcej tym lepiej, połączone z białymi meblami, na ścianach czy podłodze wygląda ciekawie i sprawia, że mieszkania nabierają przyjemnego klimatu. Drewniane deski zamiast płytek w kuchni czy przedpokoju? Jesteśmy na tak! 

Na samym końcu pozostają faktury i materiały. Zamiast eleganckich jedwabi, metali i sztywnych tkanin postawmy na miękkie tkaniny, puchate nakrycia kuchenne, i futrzane dywany – dzięki nim miło będzie poleżeć na kanapie przed telewizorem czy poczytać książkę w fotelu z futrzakiem na kolanach.Related Posts

2 komentarze

  1. Dodałabym trochę koloru (innego niż barwy neutralne - szary, beże, brązy) :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne wskazówki. Moje wnętrze nie jest do końca skandynawskie, ale skuteczny sposób na ocieplenie zawsze się przyda;)

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!