ArtEco – tutaj poczujesz się jak w domu

Znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym będziemy się dobrze czuli przez lata to niełatwe zadanie. Co prawda mieszkania na sprzedaż czekają na nas z każdej strony, ale naprawdę trudno trafić na takie, które w stu procentach spełni nasze wymagania. Deweloper Marvipol przygotował ostatnio coś dla naprawdę wyrafinowanych klientów – ulokowaną na Żoliborzu inwestycję ArtEco.


Miejsce, w którym spędzamy większość naszego czasu powinno być naprawdę starannie dobrane i wyjątkowe. Dlatego zanim wybierzemy nowe mieszkanie, zawsze pojawia się wiele wątpliwości i dylematów. Jednak ostatecznie, po licznych dyskusjach i zmianach zdania, zazwyczaj udaje się podjąć tę jedyną najlepszą decyzję. Być może dla kogoś z czytelników taką właśnie stanie się warszawskie osiedle ArtEco.

Położone na Żoliborzu rezydencje to doskonałe miejsce zamieszkania dla prawdziwych wielbicieli piękna, estetów. Zostały zaprojektowane z idealnym wyczuciem i smakiem. Do wykończenia ich wykończenia użyto między innymi takich materiałów, jak kamień, drewno czy szkło, a zewnętrzną część osiedla przyozdobiono nadzwyczaj bujną i bogatą roślinnością.
Jednak ArtEco to nie tylko artyzm, ale również nowoczesność. Mieszkańcy mogą cieszyć się przestronnymi podziemnymi garażami, przyjemnie urządzonymi klatkami schodowymi oraz cichymi i bezpiecznymi windami. 

Na osiedlu jego mieszkańcy znajdą wszystko, czego tylko będą potrzebować. Po pierwsze, developer zadbał o bezpieczeństwo lokatorów, z myślą o tym ograniczając dostęp do  rezydencji i instalując całodobowy monitoring. Znajdujący się w centralnej recepcji ochroniarze nieustająco kontrolują otoczenie i czuwają nad spokojem mieszkańców. Kolejną zaletą jest bliskość stacji komunikacji miejskiej, co pozwoli łatwo dotrzeć do każdego miejsca w mieście, w tym również samego centrum Warszawy.

Planując inwestycję pomyślano o potrzebach każdego typu lokatorów. Dzięki temu jest ono doskonałe zarówno dla rodzin, jak i osób niezależnych, zarówno dla aktywnych, jak i domatorów. Przede wszystkim osiedle to warto polecić szczęśliwym rodzicom nie tylko ze względu na jego bezpieczeństwo, ale również łatwy dostęp do wielu szkół i przedszkoli.  Ponadto wielbiciele spędzania czasu na świeżym powietrzu z pewnością ucieszą się z bliskości licznych terenów zielonych, wśród których znajdują się między innymi Park Kaskada, Kępa Potocka czy też Park Stefana Żeromskiego. Są to doskonałe miejsca na regularny wieczorny jogging, przejażdżkę rowerową czy też niedzielny spacer z bliskimi. Najmłodszych natomiast z pewnością niesamowicie ucieszy kolorowy plac zabaw wyłożony specjalną bezpieczną wykładziną, a miłośników sportu – nowoczesne osiedlowe boisko. Natomiast osoby, które wolą spokojniej spędzać swój wolny czas na pewno docenią bliskość licznych sklepów, restauracji i kawiarni, gdzie będą mogły relaksować się w gronie rodziny czy też przyjaciół. Jeśli więc ktoś z Was lub Waszych znajomych poszukuje swojego azylu – żoliborskie ArtEco do doskonały wybór. Tutaj każdy poczuje się jak w domu.

Related Posts

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!