Miętowe pokoiki dla dzieci

Mięta zadomowiła się już w naszych mieszkaniach na dobre. Równie dobrze jak na dodatkach sprawdza się też w dziecięcych pokojach. Połączona z bielą sprawia że są przyjemne, spokojne, sprzyjają skupieniu i wyciszeniu. to dobre rozwiązanie nie tylko dla maluchów, ale też dla nieco starszych pociech, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Zobaczcie kilka propozycji aranżacji pokoju dla dziecka w odcieniach mięty.
Fot. littleliberty.com

Related Posts

3 komentarze

  1. Piękna jest miętowa wiklinowa lampa i ten śliczny delikatny mobil. Miło było obejrzeć te zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bosko to wygląda. Aż nie wiem co najbardziej mi się podoba! :) Świetne są te półeczki "domki" i miętowy fotel! Zakochałem się w tym kolorze! Na pewno kupię podobne mebelki do pokoju córki!

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękny wystrój! Uwielbiam styl skandynawski, a przede wszystkim miętowe kolory. Świetnie prezentują się również wiklinowe dodatki - uważam, że są niezwykle gustowne, a jednocześnie wpasowują się w trend naturalności. W pokoju mojego syna dominują różne odcienie szarości. Wbrew pozorom nie jest w nim smutno. Mamy kolorowe zabawki, zasłony, poduszki, obrazki. Pomieszczenie ma niewielki metraż, więc nie chciałam przedobrzyć. Wcześniej myślałam o błękitnych ścianach, ale teraz wiem, że nie byłyby one dobrą opcją.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!