Nowoczesny dom w szarościach

Zapraszamy na spacer po przepięknie zaaranżowanym polskim domu.  Połączenie bardzo nowoczesnych, betonowych struktur wykończeniowych, przełamanych drewnianymi detalami oraz ciepłymi tekstyliami wprowadza do wnętrza naturę i harmonię. Całość ma tworzyć spójną stylistycznie i wizualnie przestrzeń, ramę dla wnętrzarskich dodatków dobranych do indywidualnych gustów właścicieli. Przestrzeń została podzielona na strefy dzienną i nocną. W ich obrębie wyznaczone są mniejsze, otwarte na całość przestrzenie relaksu, pracy, prywatne i reprezentacyjne.Related Posts

7 komentarzy

 1. Tak właśnie będzie wyglądał mój dom piękne !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co jest na podłodze? Beton czy płytki imitujące beton? I jakim systemem wykonane są betonowe ściany? Gotowa masa imitujaca czy jednak prawdziwy beton ( na bazie cementu ).

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne mieszkanko. Chętnie bym swoje tak urządził, ale obawiam się, że mój budżet na remont nie jest aż tak elastyczny;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wygląda rzeczywiście;) Może też ogrodzenia od http://legi-polska.pl was zainteresują.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem nowoczesny dom to nie tylko kolory czy generalnie wystrój wnętrz, ale także technologiczne rozwiązania zwłaszcza związane z bezpieczeństwem. Wszystkie urządzenia i akcesoria potrzebne do instalacji monitoringu czy alarmu można dostać na https://ivel.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne wnętrze :) Jak najbardziej mogę się zgodzić, że warto zainwestować w dobry system monitoringu aby zabezpieczyć dom przed próbami włamań oraz kradzieży. My postawiliśmy na Orllo NV700 PRO z funkcją trybu nocnego i dobrze sobie radzi.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!