Nowoczesny dom z poddaszem

Dwa poziomy to dużo miejsca, żeby stworzyć wygodną przestrzeń dla siebie i swojej rodziny. Warto odpowiednio ją zaaranżować, aby była nie tylko piękna, ale tuż funkcjonalna. Dzisiaj zaglądamy do dwupoziomowego domu zaprojektowanego w prostym minimalistycznym stylu. Dominuje w nim drewno połączone z grafitowym kamieniem i szarymi dodatkami. Co ciekawe białe ściany udekorowane są ciemniejszymi elementami, a bardzo jasna podłoga ma inny odcień niż pozostałe meble. Zimne akcenty dzięki tak dużej ilości drzewa wcale nie oziębiają wnętrza. Wręcz przeciwnie, czujemy się tutaj miło i przyjaźnie. Ciekawym rozwiązaniem jest salonowa ściana gdzie połączono w jednym miejscu kominek i telewizor. 

Related Posts

12 komentarzy

 1. Fantastyczny stół w jadalni!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny stół w jadalni!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne nowoczesne wnętrze. Interesujący stół i schody. Ciekawie umiejscowiony jest także dwustronny kominek gazowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten dom rzeczywiście prezentuje się fantastycznie. Czy można nazwać go inteligentnym? Czy został wyposażony w system zarządzania? Natknąłem się na niego w tej firmie: https://www.se.com/pl/pl/work/solutions/system/s1/buildings-systems.jsp i wiem, ze w przyszłości zostanie w niego wyposażony mój dom.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak nowoczesny dom to nie tylko z nazwy i wystroju wnętrz, ale także tyczy się to rozwiązań. Tego typu systemy alarmowe https://ivel.pl/k146,systemy-alarmowe.html to podstawa, pozwalają zwiększyć ochronę monitorowanych obiektów

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podobają takie nowoczesne wnętrza muszę przyznać. Oczywiście w moim domu też musi być kominek. Zawsze mi się taki marzył, ten nastrój który kominek daje jest wyjątkowy. Drzwi do kominka i pozostałe elementy najlepiej zamawiać u producenta, do tego solidnego, który oferuje nowoczesne i praktyczne rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie będziemy w taki sam sposób montować sobie telewizor, ale jak na razie sprawdzam opcje, jeśli chodzi o dostawcę telewizji. Chcemy wszystko wybrać tak, aby jak najbardziej pasowało do naszych oczekiwań.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!