Ogród pełen światła

Magiczne lampiony, kolorowe świecidełka, połyskujące w świetle księżyca lampy i świetliste girlandy to najlepszy sposób na dekorację letniego ogrodu. To miejsce gdzie w ciepłych dniach spędzamy najwięcej czasu, dlatego też warto zadbać o to, aby było piękne nie tylko za dnia, ale też w nocy. Zobaczcie najpiękniejsze propozycje mieniących się ogrodów pełnych światła.


Fot. Pinterest.com

Related Posts

3 komentarze

  1. Pomysł na oświetlenie altanki ogrodowej jest genialny! Nigdy bym nawet na niego nie wpadł, chociaż jestem miłośnikiem takiego stylu. Teraz już wiem, że altanki drewniane mogą być świetnie przystrojone i tworzyć idealny klimat w jesienne wieczory :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj świetne są te projekty. Aż miło pochwalić się faktem, że mój wygląda niczym ze zdjęcia. Jak wprowadziłam się do nowego domu to ogród był duży, jednak zaniedbany. Zatrudniłam firmę, która od razu przyjechała ze swoim sprzętem i uprzątneła mi całe podwórko. Ich maszyny nowe zrobiły na mnie wrażenie, operowali nimi tak sprawnie i szybko, że nawet nie zorientowałam się kiedy zniknęły wszystkie chwasty i ziemia została przemielona. W ten sposób w moim ogrodzie powstał basen, domek na drzewie i miejsce na przyjęcia. Każdego lata zjeżdża się do nas mnóstwo znajomych, by podziwiać ten wystrój :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Oświetlenie w ogrodzie wiele zmienia :) Sama się przekonałam, że nie trzeba wiele, by ogród wyglądał jak z katalogu. U mnie wystarczyły płyty granitowe, trochę roślin i lampy podobne do tych ze zdjęcia z altnaką :)

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!