20 pomysłów na szary korytarz

Nie macie pomysłu na aranżację korytarza? Nic dziwnego. Mały, wąski korytarz to zmora nie jednego projektanta. Ciężko zaaranżować go bowiem tak, aby był nie tylko funkcjonalny, ale też piękny. Dzisiaj proponuje my Wam bardzo prosta metamorfozę - wykorzystanie w jego aranżacji skandynawskich odcieni - lekkiej szarości na ścianach oraz białych drzwi i listew, które optycznie powiększą wnętrze. Zobaczcie 20 pomysłów na korytarz w odcieniach szarości!

Fot. Pinterest.com

Related Posts

6 komentarzy

 1. uwielbiam odcień szarości taki jakby przełamany beżem jak tu na jednym zdjęciu :) zresztą w sumie każdy odcień szarości lubię :) piękne inspiracje, pozdrawiam ciepło bo na dworze zimno :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale wpasowane listwy sufitowe. Sztukateria od zawsze odgrywała niesamowitą rolę w dekoracji ale szczególnie to jest widocznie właśnie przy kontrastowaniu bieli i szarości.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo podobają mi się takie długie ławy, na które można siąść żeby założyć buty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam duży problem ze swoim korytarzem - jest bardzo ciemny. A Twoje inspirację są naprawdę bardzo piękne. Ławy rzeczywiście są genialne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uważam,że biel i jego wszelakie odcienie wraz z ewentualną szarością to strzał w dziesiątkę zwłaszcza w malutkich przedpokojach,które często są wydzielone z pokoju jak jest to u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Biel jest piękna i cudownie komponuje się z szarością ale mi czasem brakuje trochę czegoś cieplejszego w tych wnętrzach... naturalne meble np. sosnowe dodają trochę takiego ciepła, a zawsze można przemalować na biało jak się znudzi :P

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!