Retro i mięta w projekcie Shoko Design

O realizacjach tego studia projektowego już kiedyś pisaliśmy. I ilekroć na światło dzienne wychodzi kolejny projekt pracowni Shoko Design jesteśmy nim tak samo zachwyceni! Dzisiaj na tapecie genialnie zaprojektowane mieszkanie w stylu retro. Industrialne sprzęty, charakterystyczne bielone meble z wiklinowymi koszami i szufladami, mozaikowa podłoga w kuchni i uwielbiana przez nas lodówka Smeg. A wszystko w przepięknych miętowych odcieniach pojawiających się na meblach i dekoracjach. Dzięki połączeniu z trzema odcieniami bieli, czerni i szarości oraz wykorzystaniu dużej ilości drewna mieszkanie jest jasne i przytulne. Oderwaniem jest sypialnia, w której panuje inny klimat, który osiągnięto poprzez wykorzystanie czerwonej cegły i czarnych dekoracji. Jak dla nas idealnie!


Zdjęcia: Małgorzata Opala Fotoaktywne

Related Posts

8 komentarzy

 1. urzekła mnie miętowa lampa, nie ona skradła mi serce ! Kocham miętę :P O kabinie prysznicowej nawet nie wspomnę jest taka idealna, niestety nie mam możliwości już na taką. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Tu jest przecudownie. Idealnie. Mój styl. Wspaniale. Brak mi słów. Absolutnie niczego bym tu nie zmieniła, niczego nie dodała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudnie, świetne inspiracje, piękne rzeczy, bardzo ładnie dobrane miętowe dodatki - jesteśmy zachwyceni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna sprawa i te motywujące teksty wszędzie na poduszkach czy w ramkach zawsze dają pozytywnego kopa z rana fajny design.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz widzę tak dobrze dopasowaną miętę do reszty. Zdecydowanie to najlepsza aranżacja jaką na razie widziałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie zdawalam sobie sprawy jak dobrze do czerwonych cegielek pasuje czern, ta sypialnia jest po prostu genialna

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie napisany artykuł. Jak dla mnie bomba.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!