Świąteczny nastrój w nowoczesnym wnętrzu

Dom jednej z wnętrzarskich blogerek. Szare ściany, designerskie meble i magiczny nastrój unoszący się w całym domu. To jedna z tych aranżacji, dla których warto poświęcić trochę budżetu i czasu, aby osiągnąć taki właśnie efekt. Genialnie urządzona jadalnia z ciekawą aranżacją stołu, którą podkreślają wysokie świeczki oraz szklana zastawa i amarantowe kwiaty. Miedziane świeczniki również są oryginalne bo mają nowoczesne, skandynawskie kształty, współgrając z ułożonymi w różnych zakątkach domu tacami i dodatkami w tej fakturze. I na deser piękna kuchnia z odbijającą się od szarych ścian okienną gwiazdą. 
Fot. mariannehagakinder.com

Related Posts

3 komentarze

  1. Dla amatorek upiększanie przestrzeni - może zainteresuje Was konkurs na świąteczną stylizację? Gwiazda betlejemska ma być w centrum stylizacji http://www.twojediy.pl/dekoracja-gwiazdy-betlejemskiej-akcja-blogi-rozkwitna-poinsecja/ Tu wszelkie szczegóły.

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne wnętrze. choć brakuje mi akcentu związanego z Gwiazdą Betlejemską. w moim domu zawsze stoi na stole podczas świąt, może dlatego mi jej tu brakuje. widziałam ciekawe inspiracje na stronie http://www.gwiazda-betlejemska.info/pl/po-prostu-magia.html

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!