Tablica na Święta

Posiadacie w domu ściany pomalowane czarną tablicową farbą? To dobra wiadomość! Teraz możecie je zamienić w niesamowite dekoracyjne tła, które wprowadzą klimat do Waszych mieszkań. Brakuje miejsca na choinkę? Marzycie o ciepłym kominku tworzącym wyjątkowa atmosferę? Od dziś wszystko jest możliwe, wystarczy odrobina kreatywności aby Wasze mieszkania nabrały świątecznego wymiaru. 


Fot. Zara Home

Related Posts

4 komentarze

 1. Cudnie! Świetny pomysł i piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym życzyć ci, aby te, jak i każde kolejne święta były najpiękniejsze. Aby panował u ciebie klimat przepełniony miłością i życzliwością. Najważniejsze abyście wy i wasze rodziny były bezpieczne i zdrowe, a jeśli do tego zaowocuje w pieniądze tym lepiej :). Spełnienia najskrytszych marzeń i tych nieskrywanych oraz jak najwięcej prostych ścieżek w życiu. Nikola z Pastelowego domku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na prawdę fantastyczne inspiracje! Farba kredowa marzy mi się od dawna. Słyszałam, że można ją zrobić samemu, ale nie wiem jaki jest tego efekt.

  Pozdrawiam cieplutko i życzę wesołych świąt, Suzi.
  Będzie mi bardzo miło jak mnie odwiedzisz, ocenisz moje prace, a dzięki temu pomożesz mi się rozwinąć jako młodej artystce. Zapraszam w wolnej chwili: merelysusna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarna ściana jest mega elegancka!

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!