50 metrów w skandynawskiej odsłonie

Nieduże mieszkanie zaaranżowane w skandynawskim stylu. Na pierwszym planie wyjątkowa, biała cegła wyznaczająca strefy pomiędzy salonem, a częścią kuchenną. Wyjątkowo trudne przestrzenie np. drzwi w salonie czy przechodnie pokoje umiejętnie wpasowano w panujący w mieszkaniu styl nadając im charakterystyczne dekory. To dzięki nim na niedużej powierzchni udało się wygospodarować aż dwie duże sypialnie.


Fot. 4living.ru

Related Posts

4 komentarze

 1. Niby skandynawsko, ale jakoś tak inaczej. Ten styl kojarzy mi się z prostotą, odwołaniem do natury i surowym, północnym klimatem. To mieszkanie jest inne. Bardzo przytulne i funkcjonalne, znajdziemy w nim nawet akcenty glamour. Okna są zasłonięte w rozmaity sposób (co rzadkie w s. skandynawskim) – mamy subtelne rolety rzymskie, zwiewne firany, eleganckie zasłony i praktyczne żaluzje. To świetny przykład aranżacji z życia wziętej, nie katalogowej i jak dla mnie- jest genialnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jestem znawcą ale dla mnie to nie jest styl skandynawski. Oglądając różne wnętrza, inaczej ten styl kojarzę ale i tak jest ładny

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna lampa sufitowa. Ciekawe skąd ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Styl skandynawski pewnie dlatego że 90% sprzętów jest z Ikei. Mieszkanie bardzo ładne mimo to, tylko brak oryginalności.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!