Sypialnia doskonała!

" Kto choć raz odwiedził południe Francji z pewnością zachował w pamięci jej niepowtarzalny czar i marzy aby tam wrócić. Sypialnia Dream Luxury doskonale wpisuje się we wnętrze zaaranżowane w prowansalskim stylu. Wezgłowie łóżka w kolorze mięty kusi miękkością na tle ceglanej ściany. Naturalne usłojenie dębu współgra z biało - beżowymi odcieniami ścian i podłogi oraz ręcznie wykonanymi dodatkami z bawełnianego sznurka. Całość uzupełniają stare rodzinne fotografie i przedwojenne bibeloty, a także obrazy: te kolorowe na ścianie i te za oknem namalowane przez naturę. To miejsce pełne ciepła, spokoju i nostalgii, w którym odzyskasz równowagę i zanurzysz się we wspomnieniach" . Zobaczcie niezwykły projekt sypialni by Swarzędz Home.Fot. swarzedzhome.pl

Related Posts

3 komentarze

  1. Strasznie duża ta sypialnia, nie chciałabym jej sprzątać :D Natomiast bardzo podoba mi się ściana z cegieł. Uwielbiam ten efekt wewnątrz mieszkania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie ta sypialnia wygląda obłędnie i od razu mi się spodobała. Już widzę w niej siebie i na pewno relaks jest w niej wyjątkowy. Ja bym z pewnością rozłożyła na łóżku https://senpo.pl/koldry/ bardzo dużą i wygodną kołdrę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna sypialnia! Bardzo podoba mi się taki styl :)

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!