Stuletni dom letniskowy

Takiej renowacji dawno nie widzieliście! Ponad stuletni dom z drewna rozbudowany wg. projektu pracowni Dziurdzia miał za zadanie zamienić się w przestronny dom letniskowy dla całej rodziny. Do głównej kubatury dobudowano przeszkoloną werandę, która może służyć jako salon zarówno latem jak i zimą. Pomalowano na biało deski sufitowe, ale zachowano tradycyjne drewniane bale, które stały się inspiracją do całej reszty utrzymanej w przyjemnej, rustykalnej tonacji.


Proj. Dziurdzia Projekt

Related Posts

5 komentarzy

 1. Piękne wnętrze! Mimo wykorzystania wielu starych mebli, domek wygląda bardzo "młodzieńczo" i świeżo:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny dom. Piękne i przytulne przestrzenie. Najbardziej podobają mi się te dwa fotele.

  OdpowiedzUsuń
 3. Domek letniskowy to genialne rozwiązanie dla osób mieszkającym w mieście, ceniących sobie także odpoczynek w spokojnym otoczeniu. Posiadam taki domek letniskowy, za miastem i polecam każdemu ;) Genialne rozwiązanie !

  OdpowiedzUsuń
 4. A może właśnie jesteście na etapie budowy swojego domu? Są Wam potrzebne sterowniki i inne elementy? Jeśli tak, to myślę, że jak najbardziej mogą sprawdzić się sterowniki z oferty firmy Salus, którą możecie znaleźć sobie na stronie https://sterownikitech.pl/sklep,4,salus.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem Wam, że osuszanie budynków to zagadnienie, z którym w takich przypadkach należy się zapoznać. Ja jakiś czas temu potrzebowałem właśnie specjalistów z tej dziedziny i zdecydowałem się na profesjonalną firmę. Mają oni w swoim asortymencie wszystkie potrzebne produkty właśnie do osuszania pomieszczeń. Ja jestem bardzo zadowolony, że wybrałem właśnie ich ofertę. Na początku miałem tylko wypożyczyć sprzęt, ale później stwierdziłem, że wynajmę firmę. Tak lepiej, bo wszystko było szybko gotowe. Ogólnie fajne usługi świadczy firma https://www.drypol.pl/ .

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!