Poudre no.22 by Shoko Design

Poudre no. 22 – ta przywodząca na myśl, nieco francuska nazwa poniższego wnętrza doskonale wpasowuje się w jego klimat. Otwarta przestrzeń z antresolą, na której zaaranżowano sypialnię i niewielkich rozmiarów hol jest spójna w każdym detalu. Przypominające loft wnętrza zaprojektowano w stylu skandynawskim, umieszczając w nich miękkie szare kanapy, białe meble i wygodne krzesła. Otwarta na salon kuchnia oddzielona jest ściankę pokrytą czerwoną cegłą, a na jej podłodze znajdziemy wyjątkową cementową mozaikę. Jasne barwy i dekoracje w odcieniach pudrowego różu w sypialni, salonie i dziecięcym pokoju sprawiają, że mieszkanie jest spokojne, stonowane a jednocześnie miłe dla oka. Jakże mogłoby być inaczej, przecież to kolejny z genialnych projektów pracowni Shoko Design.

Projekt: Shoko Design
FOT: Małgorzata Opala Fotoaktywne 

Related Posts

11 komentarzy

 1. Bardzo fajne wnętrze w takim mieszkaniu mógłbym mieszkać idealnie pasuje pod mój styl. Na prawdę świetnie to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super takie wnętrze chciałbym mieć w domu. Na prawdę wygląda to stylowo i warto się trzymać jednego stylu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Styl super i najważniejsze że zachowany wszędzie ja nie lubię takich mieszanych styli.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne mieszkanie bardzo ładnie wszystko zrobione każdy element ma swoje miejsce, bardzo mi się podoba :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. No wnętrze bardzo stylowe i tanie minimalistyczne. Nie ma żadnego przepychu wszystko jest w odpowiednich ilościach i ściany ładnie dopasowane.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny wystrój wnętrza podoba mi się taki specyficzny klimat jest dzięki temu w mieszkaniu mi bardzo się podoba takie wykończenie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Styl bardzo fajny. Wygląda bardzo zjawiskowo.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyjemnie wygląda to wnętrze, w mieszkaniu tak przyrządzonym mieszkać spokojnie mogłbym

  OdpowiedzUsuń
 9. Mega fajne wnętrze, bardzo nowoczesne i takie mi się bardzo podoba. Świetnie się sprawdza do codziennego użytku taki loft.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten różowawy kolor ścian jest cudowny :D Gdzie go dorwałaś ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Wg mnie to dodatki robią tutaj całą robotę. Dodają wnętrzu mega pozytywnego charakteru ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!