Loft w Brooklynie

Ta wyjątkowa przestrzeń to jednopoziomowy loft w Brooklynie, gdzie na używanym poddaszu, starej niegdyś fabryki urządzono przyjemna otwarta przestrzeń. Połączona z salonem kuchnia i jadalnia tworzą niedużą, ale funkcjonalna kawalerkę, której ramy wyznaczają białe bale sufitowe i czerwona cegła na ścianach. 

Fot. Homepolish

Related Posts

11 komentarzy

 1. No i nikt nie powstydziłby się takiego mieszkania. A zapewne przed remontem każdy mówił projektantowi, że oszalał biorąc się za taką ruderę. Tak więc nie patrzmy na innych tylko róbmy swoje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna cegła i drewniane belki. Efekt rewelacyjny.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne, nowojorskie wnętrze. Wyjątkowo ciekawy blog, chciałabym, aby znalazł się na liście najlepszych blogów o wystroju wnętrz! Zapraszam na stronę http://dekordia.pl/najlepsze_blogi/, gdzie można pobierać odznakę Blogu na medal :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie utrzymane i zadbane mieszkanie. Z miłą chęcią wprowadziłabym się do niego. Usunęłabym tylko tą "skórę" z podłogi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wnętrze bardzo typowe jak na warunki nowojorskie, natomiast mnie kupiła stanowczo kuchnia. Uwielbiam rozwiązania nietrzymające się konwenansów

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowicie ktoś wkomponował układ wentylacyjny w pomieszczenie. Najwyższe uznanie. Zapewne nawet nie zauważyliście rury wentylacyjnej po sufitem. Brawo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Imponujący loft. Wszystkie elementy we wnętrzu idealnie współgrają.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne belki i stoły. Aż chce się mieszkać w takim wnętrzu. Takie materiały widziałem ostatnio w polskiej firmie PaulBunyan - tym bardziej miło, że ten styl trafia już do Polski.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow, naprawdę zastanawiam się, czy nie kupić mieszkania i nie udekorować go w stylu industrialnym. W Twoim wydaniu wygląda to bosko! Jak myślisz, czy takienowe mieszkanie 1 pokojowe wrocław będzie się nadawało do takich dekoracji czy jednak jest za małe?

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękny efekt. Szkoda, ze te nasze nieruchomości pofabryczne są takie drogie...

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!