Małe poddasze

Niesamowite miejsce na poddaszu zaprojektowane przez Atelier Feuerroth. Aranżacja prezentuje współczesny styl połączony z elementami charakterystycznymi dla małych drewnianych domków. W większości takie miejsca są wykorzystywane jako schowek dla niepotrzebnych rzeczy, w tym przypadku strych stał się przyjemną przestrzenią do spędzania wolnego czasu. Najbardziej dominujący w konstrukcji biały kolor widoczny jest też na podłogach, meblach i tekstyliach. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu poszczególnych elementów na niedużej powierzchni udało się zaaranżować nie tylko miejsce do spania, ale też czytelnię i miejsce do pracy.Related Posts

6 komentarzy

 1. Na tych zdjęciach wcale nie wygląda na małe! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy sufit, ale jak to jest rozwiązane technologicznie? Ładnie wygląda, ale latem piekarnik a zimą lodówka?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zielony dach załatwia i jedno i drugie to jest świetna izolacja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak to się mówi.. Małe, ale własne :d Aktualnie z mężem remontujmy poddasze i już nie mogę się doczekać efektu finalnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mieszkania na poddaszach są niesamowite! Mają tyle w sobie uroku, że nie można im się oprzeć ;) Dlatego też mieszkamy z mężem i dziećmi na poddaszu ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!