Willa pod Warszawą

O klimacie tego domu decyduje nie tylko wykończenie, ale przede wszystkim meble i dodatki. Kojąca perłowa szarość  w połączeniu z bielą i jasnym drewnem oraz dużo naturalnego świtała doskonale przeplatają się w każdym wnętrzu, tworząc wysublimowaną całość. Kuchnia w stylu angielskim, elegancka, uporządkowana, jasna. Fronty szafek posiadają wytłaczaną ramę i tworzą stylowe tło dla sprzętu AGD utrzymanego w konwencji retro. 
Zadbano również o detale takie jak wiszące lampy, czy zegar  tworząc tym samym romantyczną całość. Salon wraz z jadalnią jest elegancki, z szykownymi dodatkami, które nadają mu luksusowego klimatu. Perłowoszara kanapa w otoczeniu naturalnego światła i pięknych mebli inspirowanych klimatem południa Francji, sprawiaj, że życie w takim wnętrzu nabiera wdzięku. 
Łazienki to wysmakowana w każdym detalu elegancka prostota, utrzymane w ciepłych, naturalnych barwach zachęcająca do odprężającej kąpieli w pianie. Dom o tak uroczej stylizacji, zainspirowany bogactwem i pięknem natury, pełen spokojnych barw, pięknych przedmiotów, pozwala na relaks we własnych czterech kątach.

Mat. vezun.pl
Fot. Artur Dzieniszewski

Related Posts

1 komentarz

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!